Image Alt
BĄDŹ CZĘŚCIĄ LEGENDY

O nas

KYT powstało z inspiracji założyciela, pana Eddy’ego Tedjakusumy, który w 1980 roku stworzył grupę PT Tara, będącą dziś jedną z największych grup produkujących kaski na świecie. Projekt KYT rozpoczął się w 1998 roku i został stworzony z zamiarem projektowania i produkcji kasków, z maksymalną uwagą na wydajność i szczegóły, tworząc produkt przeznaczony do użytku wyścigowego. KYT szybko stało się ważną marką dzięki nowoczesnym technologiom i badaniom, które pozwalają przenieść know-how z kasków wyścigowych na kaski uliczne.

KYT posiada swoje centrum badawczo-rozwojowe i projektowe zlokalizowane we Włoszech, oferując klientom wybrane modele kasków od poziomu podstawowego po profesjonalne kaski wyścigowe najwyższej klasy.

KYT współpracuje z profesjonalnymi zawodnikami z różnych kategorii w procesie rozwoju i testowania swoich kasków.

Obecność KYT w świecie wyścigów ma znaczące znaczenie, z takimi kierowcami jak Enea Bastianini, Lorenzo Savadori i Augusto Fernandez w MotoGP, Lorenzo dalla Porta i Dennis Foggia w Moto2, oraz Jaume Masia w Moto3.

GRANDPRIX

Lorem ipsum dolor sit amet, qui aperiam vituperatoribus at. Aliquip percipit ei vix, ceteros mentitum reprehendunt eu est.

QUICK INFO

Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10am to 2pm
7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn 242 Wythe Ave #4, Brooklyn
+ (123) 124-567-8901 + (123) 124-567-8901
grandprix@qodeinteractive.com grandprix@qodeinteractive.com