CECHY

NZ RACE został dogłębnie przebadany przy użyciu oprogramowania do dynamiki płynów i w wielokrotnych sesjach w tunelu aerodynamicznym, jak również na torze z zawodnikami KYT, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

2 SKORUPY

Dostępne rozmiary kasku: od XS do XXL

ZATWIERDZONE DO WYŚCIGÓW

Opracowane i zoptymalizowane na torze przy współpracy z najbardziej utalentowanymi zawodnikami biorącymi udział w najważniejszych mistrzostwach wyścigów drogowych.

TRIKOMPOZYT

Zewnętrzna skorupa jest wykonana z kompozytu Tri-Fiber, mieszanki kevlaru, węgla i szkła włóknistego, co zapewnia lepszą odporność na uderzenia i mniejszą wagę.

AERODYNAMIKA

Spoiler został starannie zaprojektowany, aby osiągnąć wyjątkowe wyniki zarówno pod względem aerodynamiki, jak i komfortu.

TESTOWANY W TUNELU AERODYNAMICZNYM

Wydajność aerodynamiczna została zoptymalizowana, aby zapewnić najlepszy komfort przy różnych prędkościach.

SPOILER AERODYNAMICZNY

Zapewnia wyjątkową penetrację aerodynamiczną i niezwykłą stabilność przy różnych prędkościach.

WENTYLACJA

Wewnętrzny polistyren został zaprojektowany tak, aby współdziałać z trzema przednimi wlotami powietrza na skorupie. Specjalne kanały w EPS zapewniają ciągły przepływ powietrza, gwarantując doskonałą wentylację wewnątrz kasku oraz szybkie usuwanie gorącego powietrza przez wyloty z tyłu, pod aerodynamicznym spoilerem.

DEFLEKTOR PODBRÓDKA

Zapewnia lepszą izolację od powietrza i hałasu na dolnej krawędzi kasku.

KOMFORTOWE WYPEŁNIENIE

Dział badawczo-rozwojowy KYT stworzył pakiet rozwiązań, które zwiększają komfort i wszechstronność, używając oddychających materiałów technicznych i zapewniając zrównoważone dopasowanie odpowiednie dla każdego rodzaju jazdy.

ODDYCHAJĄCA TKANINA

Wkładki są wykonane z delikatnych i miękkich tkanin włókienniczych, które w połączeniu z odpowiednimi gąbkami ułatwiają przepływ powietrza, utrzymując suchość i świeżość części kontaktującej się z twarzą.

KOMFORTOWE WYJMOWANE WKŁADKI

Poduszki policzkowe i wewnętrzna skorupa są nadające się do prania.

WYJMOWANE WNĘTRZE

Poduszki policzkowe i wewnętrzna skorupa są całkowicie wyjmowane.

Przystosowane pod słuchawki Bluetooth

Wkładki Cheeck są przygotowane do słuchawki Bluetooth, posiadają system awaryjny umożliwiający szybkie ich wyjęcie w razie potrzeby.

CECHY WIZJERA

Wizjer należy do klasy optycznej 1 i gwarantuje szeroki kont widzenia, zarówno w płaszczyźnie pionowej (90°) jak i w poziomej (210°). Wizjer jest łatwy do demontażu dzięki praktycznemu mechanizmowi, który nie wymaga użycia narzędzi.

KLASA OPTYCZNA WIZJERA 1

Geometrie wizjera są starannie badane i projektowane za pomocą zaawansowanego oprogramowania optycznego. Wizjer ma zmienną grubość, aby osiągnąć klasę optyczną 1, najlepszą możliwą wydajność dla soczewki.

PEŁNA WIDOCZNOŚĆ

Wizjer z poliwęglanu, odporny na zarysowania, wyposażony w filtry promieniowania UV380.

SYSTEM PRZECIW ZAPAROWANIU

Wewnętrzna soczewka Max Vision zapewnia skuteczną ochronę przed zaparowaniem i szerokie pole widzenia w najbardziej krytycznych warunkach.

BEZPIECZEŃSTWO

Dział Badań i Rozwoju KYT stworzył pakiet rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo aktywne i pasywne.

PODWÓJNY D-RING

System zapewnia stabilność, bezpieczeństwo i wytrzymałość. Pasek wyposażony jest w podwójny D-RING wykonany ze stopu lekkiego metalu.

WYBIERZ SWÓJ WIZJER

Wszystkie dostępne wizjery są przygotowane pod folie ochronne (WIZJERY WYŚCIGOWE).

GRANDPRIX

Lorem ipsum dolor sit amet, qui aperiam vituperatoribus at. Aliquip percipit ei vix, ceteros mentitum reprehendunt eu est.

QUICK INFO

Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10am to 2pm
7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn 242 Wythe Ave #4, Brooklyn
+ (123) 124-567-8901 + (123) 124-567-8901
grandprix@qodeinteractive.com grandprix@qodeinteractive.com